Aktualności i nowości
Użytkowniku - zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa oraz gromadzenia i przetwarzania informacji na naszym serwisie. Dane, które zostaną nam powierzone pozostają wyłacznie w naszej gestii i na Twoje żądanie zostaną usunięte z naszych zasobów.
Polska (Poland)
www.citocredit.pl
Polska to pierwszy projekt realizowany w oparciu o technologię Flying Box.


Najpopularniejsze oferty

Polityka prywatności

Zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji w serwisie chwilowki.citocredit.com zwanego dalej serwisem.

Podając adres email oraz inne dane i wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgadzasz się także na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku.

Bezpieczeństwo użytkowników Serwisu

Administratorem danych osobowych jest firma BAiSS, Żurawiowe Mokradła 19 Kwirynów. Zbiór jest zgłoszony i zarejestrowany u Generalnego Inspektora Danych osobowych pod numerem księgi: 123197. przetwarzanie danych zostało powierzone NetArt ul. Cystersów 20A 31-553 Kraków. na drodze pisemnej umowy.

Bezpieczeństwo danych osobowych w szczególności adresu email

Twój adres email oraz inne dane jest całkowicie bezpieczny i nie zostanie udostępniony ani odsprzedany osobom trzecim. Pozostawiając swój adres email oraz inne dane w pełni akceptujesz niniejszą politykę prywatności. Zapewniamy Cię, że nie przekazujemy Twoich danych podmiotom do tego nieuprawnionym. Dane, które nam powierzasz, składujemy na najwyższej klasy sprzęcie w odpowiednio zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko upoważnione osoby. System techniczny jest zbudowany w taki sposób, by zminimalizować ryzyko utraty jakichkolwiek danych na wypadek awarii wywołanych czynnikami zewnętrznymi, np. przerw w dostawie energii elektrycznej. Nigdy nie wysyłamy Spamu.

Akceptując politykę prywatności w pełni wyrażasz zgodę na zapisanie się na listę mailingową  i otrzymywanie droga elektroniczną informacji o ofertach i produktach finansowych w formie biuletynu. Biuletyn jest całkowicie bezpłatny. W każdej chwili możesz  wypisać się z listy klikając na link zawarty w każdej wiadomości wysyłanej do Ciebie. Wystarczy kliknąć „Jeśli chcesz się wypisać z tej listy, otwórz:

Zastrzegamy sobie prawo do wysłania niezapowiedzianych wiadomości. Pod pojęciem niezapowiedzianej wiadomości administrator serwisu rozumie informacje nie związane z tematyką finansową, zawierające informacje handlowe lub  życzenia.

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności  za ewentualne szkody powstałe w wyniku skorzystania z ofert handlowych przedstawianych w wysyłanych biuletynach.

Akceptacja polityki prywatności jest dobrowolna i oznacza świadome zrozumienie treści w niej zawartych.

Jeżeli nie akceptujesz zasad polityki prywatności nie będziesz otrzymywał biuletynów handlowych.

Prawa i możliwości użytkownika

Każdy, kto dobrowolnie wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną ma prawo dostępu do swoich danych  i prawo ich poprawiania oraz usunięcia z bazy. Aby dokonać modyfikacji danych wystarczy przesłać informację dotyczącą zmiany na adres: biuro@citocredit.com.  W dowolnym momencie i w pełni automatycznie można zrezygnować z otrzymywania wiadomości i jednocześnie skasować swój adres email i pozostałe dane z bazy danych. Wystarczy kliknąć w link rezygnacyjny zawarty w każdej wysyłanej wiadomości. Dane mogą także zostać skasowanie na prośbę użytkownika wysłaną na adres email administratora: biuro@4kredyty.pl

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę, która zapisuje się na  bezpłatny biuletyn obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Regulamin

Informujemy, że wypełnienie i wysłanie wniosku jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu naszego serwisu.

1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez serwis citocredit.com w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanej pożyczce, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną (e-mailem). zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm. – dalej „Ustawa"). Prosimy o zapoznanie się z zasadami, według których przetwarzamy Państwa dane osobowe.

2.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez serwis citocredit.com partnerowi współpracującemu z serwisem, który udziela szczegółowych informacji na temat pożyczki i/lub kredytu telefonicznie i/lub drogą elektroniczną (e-mailem).

3.Serwis 4kredyty.pl oświadcza, iż dane przesyłane przez klientów będą wyłącznie udostępnione partnerowi oferującemu pożyczki i/lub kredyty. Serwis ponadto informuje, że będzie przechowywał dane klientów po ich przekazaniu partnerowi i pozostaną one do dyspozycji tylko i wyłącznie serwisu 4kredyty.pl.

4.Podanie danych jest dobrowolne i niezobowiązujące. Serwis citocredit.com nie pobiera żadnych opłat za złożone przez klienta wnioski o jakikolwiek produkt.

Administrator serwisu:

chwilowki.CitoCredit.com
ul.Żurawiowe Mokradła 19
05-082 Stare Babice
tel: +48 399 265 009
e-mail:biuro@citocredit.com

W serwisie

znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do wyboru najlepszej dla Ciebie pożyczki krótkoterminowej. Skorzystaj z prostego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu szybko poznasz warunki kredytowe wiodących firm na naszym rynku.

Wiarygodne źródło

Serwis CitoCredit.com prezentuje oferty przedstawicieli rynku finansowego, głównie z sektora pozabankowego. Przedstawione warunki udzielania pożyczek przez poszczególne firmy, wynikają i są zgodne z treściami umów zawieranych z klientami.

Aktualne i bezpieczne

Prezentowane propozycje są na bieżąco aktualizowane w oparciu o informację partnera. Składanie wniosków z wykorzystaniem połączenia szyfrowanego, które gwarantuje 100% bezpieczeństwa Twoich istotnych danych osobowych.