Aktualności i nowości
Nasz serwis to propozycja skierowana do wszystkich, którzy poszukują gotówki na realizację swoich zamierzeń.
Podobne projekty będą realizowane w innych krajach UE.
Polska (Poland)
www.citocredit.pl
Polska to pierwszy projekt realizowany w oparciu o technologię Flying Box.


Najpopularniejsze oferty

citocredit.pl jest członkiem grupy CitoCredit.com zajmującej się finansami, analizą oraz doradztwem od ponad 2 lat. Swoją działalność skutecznie prowadzimy w kilku krajach Europy. Projekty realizujemy w ścisłej współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, dbających o wysoki poziom jakości.
Cel główny jaki przyświeca nam od początku – pomóc użytkownikom i klientom naszego portalu w rozsądnym i skutecznym wyborze kredytodawcy.
W każdym kraju, w którym prowadzimy działalność, istnieją setki instytucji finansowych świadczących rozmaite usługi, oferujących tysiące produktów. Dla Wielu użytkowników poruszanie się w gąszczu ofert, wspartych bardziej lub mniej błyskotliwymi sloganami reklamowymi, podczas gdy istotne uwagi są napisane najmniejszą z możliwych czcionek, jest zajęciem trudnym i czasochłonnym.
Nasze portale mają ambicję w sposób transparentny prezentować oferty podmiotów oferujących podobne produkty. W jednym miejscu gromadzimy potrzebne informacje, prezentujemy szczegółowe obliczenia oraz podstawowe warunki i cechy oferowanych produktów.
Pamiętajmy, niepewność jest zjawiskiem powszechnym, towarzyszącym zawsze przy podejmowaniu decyzji, zwłaszcza tak ważnych jak wzięcie kredytu lub pożyczki, natomiast ocena ryzyka jest sprawą indywidualną każdego z nas.
Treści i informacje, które zamieszczamy mają pomóc naszym klientom w indywidualnej ocenie przydatności danego produktu a w konsekwencji, dokonanie możliwie najlepszego wyboru.
Ponieważ, najbardziej cenimy czas i komfort naszych klientów, dlatego konstrukcja, sposób komunikacji oraz przekazania informacji został optymalnie uproszczony. Ten serwis zawiera niezbędne obliczenia i fakty dotyczące warunków uzyskania pożyczki od czołowych przedstawicieli rynku finansowego.
Nasze portale są aktualizowane, tak aby zapewnić bieżącą informację o oferowanych produktach a także poprzez aktywne wsparcie nowoczesnej technologii, jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom dokonanie wyboru.
Zespół Citocredit.com

W serwisie

znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do wyboru najlepszej dla Ciebie pożyczki krótkoterminowej. Skorzystaj z prostego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu szybko poznasz warunki kredytowe wiodących firm na naszym rynku.

Wiarygodne źródło

Serwis CitoCredit.com prezentuje oferty przedstawicieli rynku finansowego, głównie z sektora pozabankowego. Przedstawione warunki udzielania pożyczek przez poszczególne firmy, wynikają i są zgodne z treściami umów zawieranych z klientami.

Aktualne i bezpieczne

Prezentowane propozycje są na bieżąco aktualizowane w oparciu o informację partnera. Składanie wniosków z wykorzystaniem połączenia szyfrowanego, które gwarantuje 100% bezpieczeństwa Twoich istotnych danych osobowych.